Hakkımızda

Marmara Tente; çok farklı ve geniş alanlara hitap edebilecek güneşlik, yağmurluk, gölgelik, tente ve branda sistemlerinin dizayn ve üretimini yapmak amacıyla 2004 yılında kuruldu.

Üretim portföyünde 30 çeşitten fazla ürün bulunan firmamız, bugün toplam 400 m² kapalı alanda üretimine devam etmektedir.

Marmara tente; uzman kadrosu ve yaptığı kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payını artırmakta, sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir.

Özel imalatlarla beraber açılır – kapanır tenteler, kasetli tenteler, motorlu pergola, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri serisi ve sabit, modern, dış cephe tentelerini yaşadığınız alanlara uygulayan Marmara Tente; her bir ürünün kendine özgü dekorasyon, dış görünüm, renk, desen ve 200’den fazla üretim şekli seçeneği ile hizmetinizdedir.

Amacımız ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilik, zamanında teslimat ve satış sonrası servisle siz değerli müşterilerimize dört mevsim yaşanılır mekanlar sunmaktır.

sertificate

 Tüm tente modellerimizde kullandığımız ürünler rüzgar, yağmur ve ağırlık testlerinden başarıyla geçerek, kalitesi ve kullanıma uygunluğu ISO 9001, TUV GS ve CE sertifikalarıyla onaylanmıştır.